• Kroki - Montessori Szkoła

Krok 1

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej. W odpowiedzi prześlemy
    Państwu „Poradnik Rodzica”, „Kwestionariusz Osobowości Dziecka” oraz „Wniosku o Przyjęcie Dziecka”.
  • Krok 2

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia Rozmowy Rekrutacyjnej Rodziców z Dyrektorem Placówki.
    Rodzice są zobowiązani do dostarczenie dokumentacji: „Kwestionariusza Osobowości Dziecka” oraz "Wniosku o Przyjęcie Dziecka".

Kroki - Montessori Szkoła

• Kroki - Montessori Szkoła

Krok 3

Dzień próbny w placówce. Po zaakceptowaniu przez rodziców „Poradnika Akademii”, zaprosimy dziecko
    na próbny pobyt w naszej Akademii.

Po zaakceptowaniu dziecka, Akademia zwróci się do Państwa o dostarczenie pozostałych wymaganych dokumentów
    oraz uiszczenie opłaty wpisowego.

Władze Akademii zastrzegają sobie prawo do przerwania procesu rekrutacji na dowolnym etapie bez podania przyczyny.
  • Krok 4

Otrzymają Państwo oficjalny list potwierdzający przyjęcie dziecka do Akademii. Władze Akademii
    we współpracy z Rodzicami ustalą indywidualny plac adaptacji dziecka w placówce.

Dane rodzica / Parent info

• Preferowana metoda kontaktu | preferred method of contact (*)

Dane dziecka / Child's info

• Wniosek o przyjęcie / Applying for