Oferujemy wyjątkowe, świeże
i nowoczesne spojrzenie na zarządzanie placówką oświatową.

Nasi rodzice mają dostęp do nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, nasi podopieczni do nowoczesnych technologii edukacyjnych. Nasza kadra zdobywa kwalifikacje w Międzynarodowych organizacjach Montessori. Nauczyciele wychowawcy zatrudniani w naszej Akademii szkolą się na międzynarodowych kursach, ponieważ na terenie Polski, w chwili obecnej, nie są dostępne certyfikowane kursy kształcących wczesnoszkolnych nauczycieli Montessori. 

Dzięki temu, jesteśmy jedną z niewielu placówek w Polsce, które oferują autentyczny szkolny program Montessori zgodny z restrykcyjnymi wymaganiami międzynarodowych organizacji.
 

Nasi nauczyciele posiadają akredytację w następujących organizacjach:

 
  • MACTE (Montessori Accreditation Council for Teacher Education)
  • AMI (Association Montessori Internationale)

Nasza Akademia jest członkiem wielu światowych, międzynarodowych organizacji Montessori. Należymy. między innymi do, AMI (Association Montessori Internationale), NAMTA (North American Montessori Teachers’ Association) oraz IMC (International Montessri Council).

Nasza Akademia jest również członkiem polskiego odpowiednika IMC - Polskiej Rady Montessori.

Dzięki przynależności do międzynarodowych organizacji Montessori mamy możliwość do korzystania z dorobku pedagogicznego szkół na całym świecie, opieki merytorycznej wybitnych specjalistów oraz dzielenia się doświadczeniami z placówkami znajdującymi się na różnych kontynentach.
Instagram

@akademia_montessori

Międzynarodowa
Akademia Montessori

Obserwuj

Jesteś zainteresowany rekrutacją
do naszej szkoły?

Dołącz do naszej społeczności.


Wypełnij formularz

Newsletter

Zapisz się na nasz szkolny newsletter. Bądź na bieżąco z wydarzeniami
w naszej szkole i ważnymi komunikatami.

  • Zapisz się
  • Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności IMA.org.pl. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z IMA.org.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności IMA.org.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu IMA.org.pl.