PORANNA KAWIARENKA

W piątek 24.05.2019 w godzinach 7.30 - 9.30 zapraszamy wszystkie mamy na poranną kawiarenkę! Zapraszamy na domowe ciasto, owoce i mile spędzony czas.

POPOŁUDNIOWY POCZĘSTUNEK

W piątek 24.05.2019 godzinach 15.00 - 16.00 drzwi naszych sal będą otwarte! Podczas odbioru dzieci, zapraszamy mamy na mały poczęstunek oraz...niespodziankę, którą przygotowały dla nich dzieci.

"KOBIECY WIECZÓR POETYCKI"

W sobotę 25.05.2019 podczas  "Kobiecego Wieczoru Poetyckiego - Spacerem przez Życie", mamy zrelaksują przy dzwiękach muzyki, lampce wina i warsztatach ceramicznych. Zapraszamy o godzinie 18.00

ZAPRASZAMY!