PORANNA KAWIARENKA

W piątek 24.05.2019 w godzinach 7.30 - 9.30 zapraszamy wszystkie mamy na poranną kawiarenkę! Zapraszamy na domowe ciasto, owoce i mile spędzony czas. 
 

POPOŁUDNIOWY POCZĘSTUNEK 

W piątek 24.05.2019 godzinach 15.00 - 16.00 drzwi naszych sal będą otwarte! Podczas odbioru dzieci, zapraszamy mamy na mały poczęstunek oraz...niespodziankę, którą przygotowały dla nich dzieci. 
 

"KOBIECY WIECZÓR POETYCKI"

W sobotę 25.05.2019 podczas  "Kobiecego Wieczoru Poetyckiego - Spacerem przez Życie", mamy zrelaksują przy dzwiękach muzyki, lampce wina i warsztatach ceramicznych. Zapraszamy o godzinie 18.00


ZAPRASZAMY! 

wróć do listy

2019 Rekrutacja szkolna

Wypełnij formularz i dołącz do naszej społeczności.
Do zobaczenia na Dniach Otwartych.

Więcej

Newsletter

Zapisz się na nasz szkolny newsletter. Bądź na bieżąco z wydarzeniami
w naszej szkole i ważnymi komunikatami.

  • Zapisz się
  • Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności IMA.org.pl. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z IMA.org.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności IMA.org.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu IMA.org.pl.