W związku z intensywnym rozwojem naszej Akademii, planowanym otwarciem kolejnych Dwujęzycznych Przedszkoli Międzynarodowej Akademii Montessori, oraz rozwojem naszej Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Montessori zapraszamy do współpracy nauczycieli Montessori z pasją oraz osób, które pragną zdobyć międzynarodowe kwalifikacje nauczycieli Montessori.
Wiemy, że praca nauczyciela jest bardzo wymagająca i wyczerpująca. Dlatego oferujemy wyjątkowe warunki pracy.

Zapewniamy:
 • wysokie wynagrodzenie
  • Przedszkolny Nauczyciel Montessori od 3300 pln netto
  • Wczesnoszkolny Nauczyciel Montessori od 4000 pln netto
 • w sali przedszkolnej/szkolnej spędzisz tylko 6,5 godzin pracy (pozostałe 1,5 godziny poświęcisz na przygotowanie materiałów do zajęć - w domu lub w naszym świetnie wyposażonym pokoju nauczycielskim)
 • oferujemy - ubezpieczenie medyczne MEDICOVER - dla Ciebie i Twojej Rodziny
 • ciągłe doskonalenie języka angielskiego - opłacone przez Akademię lekcje języka angielskiego z Native Speakerem
 • Karta MultiSport - abyś mógł/a utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji - bo "W zdrowym ciele zdrowy duch"
 • zdrowe bezpłatne posiłki - zapewnia nasz wyjątkowy catering
 • przyjazne środowisko pracy - jasno stawiamy cele oraz wymagania, zapewniamy regularne ewaluacje Twojego rozwoju zawodowego
 • pracę w międzynarodowym, anglojęzycznym otoczeniu
 • rozwój zawodowy - Międzynarodowa Akademia Montessori jest członkiem międzynarodowych organizacji Montessori (MACTE - USA, AMI - United Kingdom, NAMTA) - organizuje wyjazdy do Wielkiej Brytanii ( AMI), Pragi ( AMI) oraz USA (MACTE, NAMTA)
 • Chcesz uczyć innych? Gwarantujemy Ci szkoleniowy rozwój zawodowy. Przejdziesz cykl szkoleń dla instruktorów aby móc prowadzić szkolenia w naszym Centrum Edukacyjnym w Polsce i Wielkiej Brytanii
 • opiekę doświadczonego koordynatora MACTE ( USA)
 • współpracę z wysokowykwalifikowanym psychologiem - diagnostą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, specjalistą integracji sensorycznej - w zakresie trudności wychowawczych i zaburzeń rozwojowych naszych podopiecznych
 • pracę w świetnie wyposażonych 80m2 klasach.

Czego od Ciebie oczekujemy?
 • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (istnieje możliwość rozpoczęcia bezpłatnego, intensywnego kursu języka angielskiego przed podjęciem pracy)
 • zdolności do konstruktywnego rozwiązywania problemów
 • chęci realizacji swojich pasji w pracy z dziećmi
 • cierpliwości, wyrozumiałości oraz empatii
 • pasjii do nauczania
 • chęci do ciągłego dokształacia się
 • ambicji i kreatywności
 • otwartości na międzynarodowe środowisko pracy
 • uczciwości

Gwarantujemy całkowitą POUFNOŚĆ w przebiegu procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespoły i wspólnie z nami tworzyć jedno z najlepszych montessoriańskich miejsc w Polsce, pracować w wyjątkowym miejscu na bardzo dobrych warunkach, zachęcamy Cię do kontaktu. Prześlij swoje CV oraz List Motywacyjny ( napisz o swoich pasjach i oczekiwaniach) na adres: office@ima.org.pl


W naszej Akademii cenimy przede wszsytkim naszą Kadrę. Wiemy, że od Waszego dobrego samopoczucia zależy edukacja podopiecznych naszej Akademii.

wróć do listy

2019 Rekrutacja szkolna

Wypełnij formularz i dołącz do naszej społeczności.
Do zobaczenia na Dniach Otwartych.

Więcej

Newsletter

Zapisz się na nasz szkolny newsletter. Bądź na bieżąco z wydarzeniami
w naszej szkole i ważnymi komunikatami.

 • Zapisz się
 • Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje na temat działalności IMA.org.pl. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego newslettera, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez kontakt z IMA.org.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie newslettera, rezygnuje Pani/Pan z otrzymywania wszystkich newsletterów korporacyjnych dotyczących działalności IMA.org.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisu IMA.org.pl.