W dniu 01.03.2019 w naszej Akademii odbył się Bal Karnawałowy. Towarzyszyła nam tematyka "Fauna i Flora".
Najważniejszymi wydarzeniami minionego tygodnia był Tłusty Czwartek oraz Bal Karnawałowy!

Nasza Akademia preferuje zdrowe wybory żywieniowe w związku z tym nasi uczniowie zamiast pączków wspólnie piekli pyszne ciasto biszkoptowe z owocami słodzone miodem i bananami!

W dniu balu wszystkie dzieci były bardzo podekscytowane.

W szkole najważniejszym wydarzeniem dnia były wystąpienia dzieci, które opowiadały o wybranych przez siebie elementach fauny i flory. Wspólnie dowiedzieliśmy się wielu niesamowitych informacji od naszych mówców, którzy potrafili pokonać tremę i opowiadali przygotowane przez siebie informacje przed całą klasą.